8:00 – 17:00
сб, нд - вихідні
Колір м'яких меблів в етнічному стилі - як оформити житло? (Американський стиль)

Колір м'яких меблів в етнічному стилі - як оформити житло?

Якщо, вибираючи предмети обстановки та аксесуари, ви орієнтуєтеся на національні традиції, культуру та самобутність, то ви дотримуєтеся етно-напрямку.

Існує більше 20 стилів, що мають свої характерні особливості. Фольклорний жанр в облаштуванні приміщення складається з декількох складових:

  • колір м'яких меблів;
  • геометрія шаф, столів і стільців;
  • матеріали;
  • освітлення;
  • візерунки та обробка;
  • інтер'єрні деталі й атрибути.

Розглянемо найпопулярніші етно-напрямки в оформленні спальні з точки зору вибору кольору м'яких меблів в загальному інтер'єрі.

Американський стиль

Особливість цього стилю - свобода та функціональне розмежування простору. Для оформлення підійде кімната площею від 35 кв. м. з високими стелями та панорамними вікнами. В американських спальнях часто є прямий вихід в ванну кімнату.

Меблі: масивні. Використовуються окремі зони відпочинку з телевізором, важкі крісла та журнальні столики. Відповідати жанру будуть комоди, вбудовані шафи та широкі приліжкові тумбочки.

Матеріали: натуральне дерево, шкіра, метал.

Освітлення: точкове. Торшери, бра та підвісні світильники беруть участь в зонуванні кімнати на функціональні ділянки.

Кольори меблів: темні відтінки коричневого для шаф і столів. Для оббивки м'яких меблів підбираються кольори світло-сірих, кавових, пісочних відтінків.

Американський стиль

Принти та орнаменти: однотонні тканини, широка смужка, «перець з сіллю», (малюнок у вигляді дрібних цяток темного та світлого кольору, що утворюється переплетенням ниток), принт "Пепіта" або "куряча лапка".

Ліжко для американської спальні повинно бути широким, на низьких, стійких дерев'яних ніжках. Площа кімнати дозволяє встановити кілька вбудованих шаф, тому підйомний механізм в цьому випадку не актуальний. Щоб узголів'я не вибивалося із загального напрямку, воно повинно бути об'ємним. Доречно використання каретної стяжки та піковки.

Як виглядає колір м'яких меблів в інтер'єрі на фото

 

Замовити сіре ліжко з високим узголів'ям можна у MIRT в Києві.
 

 

Коментарі

Написати коментар