8:00 – 17:00
сб, нд - вихідні

Шановні клієнти!

 

Ми завжди прагнемо забезпечити вас найвищою якістю та задоволенням від наших дерев'яних меблів класу люкс. Ваше задоволення від покупки є для нас найважливішим, і ми робимо все можливе, щоб забезпечити гладке та безпроблемне повернення товару відповідно до наших політик.

 Нижче ми дамо відповіді на всі хвилюючі питання стосовно повернення товару, наприклад: як повернути гроші за замовлення? як повернути або обміняти товар? як скасувати замовлення? 

 Наша компанія здійснює обмін і повернення меблів згідно законодавства України, зокрема Закону України “Про захист прав споживачів” від 15.12.1993 р з наступними доповненнями, Правилами продажу товарів.

Можливість повернення меблів протягом 14 діб: також раді повідомити, що ви маєте можливість повернути меблі протягом 14 діб з моменту їх отримання, якщо вони не відповідають вашим очікуванням або мають дефект. Відповідно до законодавства України "Про захист прав споживачів" від 15.12.1993 року з наступними доповненнями, ви маєте право на повернення товару, який вам не підходить.

 Увага! Меблі, виготовлені за індивідуальними розмірами, визначеними Замовником, відносяться до "Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)" (Додаток № 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172). У цьому випадку Ви можете повернути м'які меблі виробнику, проте оплата за них не повертається.

Порядок розгляду заявок на гарантійне та негарантійне обслуговування:

Всі заявки на гарантійне та негарантійне обслуговування, а також питання щодо якості продукції MIRT HOME приймаються з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00:

  • по телефону: +38 (050) 324 71 11

  • на email: info@mirt-home.com

Якщо у Вас виникли рекламаційні випадки, необхідно відправити на електронну адресу info@mirt-home.com фото меблевого виробу, фото паспорта виробу, фото пошкодженого елемента, а також номер Вашого замовлення.

Протягом 3-5 робочих днів Ваша заявка буде розглянута, і з Вами зв'яжеться фахівець Відділу гарантійного обслуговування MIRT HOME для вирішення питання.

Зверніть увагу! Термін виконання рекламації складає 14 днів, в деяких випадках встановлюється місяць і більше, про що обов'язково Вас повідомимо, при цьому загальний термін вирішення питання не перевищуватиме 45 днів.

Повернення-обмін меблів:

  • Обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, інших пошкоджень.

  • Товар не збирався і не монтувався, а також збережений його товарний вигляд.

  • Збережена в цілісності упаковки товару і всі її компоненти.

  • Збережені комплектація товару, ярлики, інструкції і заводське маркування.

  • Пред'явлений товарний чек або накладна, що підтверджують факт придбання товару в нашому магазині. Вартість транспортних послуг по поверненню товару дорівнює вартості доставки і оплачується покупцем.

Скасування оплати замовлення. За яких умов покупець може відмінити своє замовлення?

Покупцю надається можливість відмінити своє замовлення самостійно через особистий кабінет, якщо статус замовлення "Нове" або "Оплачене". Але, якщо наш менеджер вже розпочав обробку замовлення (перевів його в інший статус), то для відміни, згоди на повернення або обмін товару, чи повернення коштів замовлення, слід звертатися безпосередньо до нашого менеджера з продажів за контактним телефоном. Пошта для зв'язку: info@mirt-home.com.

Кроки для повернення товару:

1. Перш ніж повертати товар, зверніться до нашої служби підтримки за контактами, вказаними на нашому сайті. Наші фахівці готові надати вам всю необхідну інформацію та вказати на деталі процедури повернення.

2. Для того щоб повернути товар, переконайтеся, що він знаходиться у відмінному стані та упакований відповідно до наших вимог.

3. Наші фахівці нададуть вам необхідні інструкції для оформлення повернення. Будь ласка, дотримуйтеся їх для запобігання затримок у процесі обробки повернення.

4. Після того як ми отримаємо повернутий товар, ми проведемо його перевірку, щоб переконатися у його стані. Після успішної перевірки ми розпочнемо процес обробки повернення.

5. Залежно від обраного вами методу оплати, ми здійснимо повернення коштів на ваш рахунок у найкоротший термін після підтвердження процедури повернення.

 

Повернення оплати замовлення:

Відразу після виконання повернення грошей покупцеві статус оплати замовлення змінюється на "Виконано повернення". Також ви отримаєте повідомлення на e-mail та sms/viber повідомлення про виконання повернення грошей.  

 

Важливо! Автоматичне повернення коштів відбувається лише у випадку, якщо замовлення буде скасовано нашим менеджером. Також автоматичне повернення коштів відбувається, коли покупець відмовляється від отримання в відділенні логіста і посилка повертається до відправника. Повна сума оплати за замовлення буде повернута покупцеві упродовж трьох-п’яти робочих днів відповідно до умов діяльності банків.

Важливо! Відстежити надходження грошей покупець може в онлайн-банкінгу або надіславши запит на  виписку з транзакціями банк, який здійснює платіж.

Якщо при оплаті замовлення з покупця була списана банком комісія - вона повернеться покупцеві, тільки якщо повернення грошей проводиться в день оплати замовлення. Якщо повернення здійснюється на наступний день або пізніше, комісію банк не повертає.

В деяких випадках (коли продавець отримує кошти на р/р) процес повернення коштів покупцю може зайняти більше часу. 

 Ми робимо все можливе, щоб зробити процес повернення максимально зручним та прозорим для наших клієнтів. Наша мета - ваш комфорт та задоволення від співпраці з нами.

 Дякуємо, що обираєте MIRT HOME!