8:00 – 17:00
сб, нд - вихідні
FSC-сертифікація: гарантія екологічно чистої та відповідальної деревини

FSC-сертифікація: гарантія екологічно чистої та відповідальної деревини

В сучасному світі, де екологічність та відповідальне споживання стають все більш актуальними, питання походження деревини, з якої виготовлені меблі, набуває особливого значення. Саме тому FSC-сертифікація стає все більш затребуваною у меблевій індустрії.

Що таке FSC?

FSC (Forest Stewardship Council®) – це міжнародна некомерційна організація, заснована в 1993 році з метою сприяння відповідальному управлінню лісами у світі. FSC розробила систему сертифікації, яка гарантує, що деревина, з якої виготовляються продукти, походить з легальних та екологічно керованих лісів.

Три види сертифікації FSC

Чому важливо обирати меблі з FSC-сертифікацією?

  • Екологічність: FSC-сертифікація гарантує, що ліси, з яких добувається деревина, не завдають шкоди довкіллю. Це означає, що при заготівлі деревини враховуються потреби екосистеми, а також права місцевих жителів.
  • Відповідальність: FSC-сертифікація підтверджує, що виробник меблів дотримується етичних норм ведення бізнесу та піклується про своїх працівників.
  • Якість: FSC-сертифікована деревина – це гарантія високої якості. Вона проходить ретельний контроль на всіх етапах виробництва, від заготівлі до виготовлення меблів.

MIRT: меблі з FSC-сертифікацією

Компанія MIRT з гордістю оголошує, що всі наші меблі виготовляються з FSC-сертифікованої деревини. Це означає, що, обираючи меблі MIRT, ви робите свідомий вибір на користь екології та відповідального споживання.

Основні мітки FSC розділені на 3 типи

1. FSC100%:

Продукт із маркуванням FSC 100% означає, що 100% сировини, використовуваної в продукті, включно з деревом, папером та іншими лісопромисловими матеріалами, походить із сертифікованих лісів, якими керує FSC, забезпечуючи законну заготівлю та стійку діяльність, а також публікує 10 принципів управління лісами для реалізації механізму управління. Маркування часто використовується на меблях, паперових виробах або будівельних матеріалах і дає змогу споживачам зрозуміти екологічний вплив продуктів, які вони купують.

2. Перероблений FSC:

Весь папір і деревина у виробах повинні містити щонайменше 85% переробленого матеріалу, який може бути розкладений і перероблений на нові вироби, знижуючи потенційні відходи та екологічний вплив вирубки дерев. Етикетка також допомагає споживачам вибирати папір і паперові вироби, виготовлені з перероблених матеріалів.

 

3. Суміш FSC:

Продукт являє собою суміш різних матеріалів різної природи, всі з яких проходять FSC легальну перевірку, а потім змішуються, включаючи FSC дерево, перероблені матеріали або інші регульовані лісопромислові продукти. Регульована лісопромислова галузь не така сувора, як сертифікація FSC, але все ж уникає використання неправильних сировинних матеріалів, як-от незаконне вирубування лісу, генетично модифіковані види дерев, ліси високого рівня схоронності тощо.

 

Переваги меблів MIRT з FSC-сертифікацією:

  • Впевненість у походженні деревини: Ви можете бути впевнені, що ваша меблі не завдають шкоди довкіллю.
  • Підтримка відповідального лісового господарства: Ви робите свій внесок у збереження лісів та біорізноманіття.
  • Якість та довговічність: Ваші меблі прослужать вам багато років.

MIRT – це не просто меблі, це відповідальність перед майбутнім!

Звертайтеся до нас, і ми з радістю допоможемо вам підібрати меблі, які відповідають вашим потребам та етичним принципам!

 

Коментарі

Написати коментар